Cítíte, že by vaše firma mohla pracovat efektivněji? Máte pravdu! Prostor pro zefektivnění existuje v každém podnikovém prostředí. S vámi, majiteli a manažery, otázka efektivity stojí a padá, zkoušeli jste ji již vyřešit s vlastní firemní aplikací?

S aplikací se z původního problému stane plusový bod

Představte si trh jako lidské tělo a jednotlivé firmy jako jeho orgány. Každý z nich pracuje na jiném principu a k fungování potřebuje různé složky. Nedělá-li jedna ze složek svou práci dobře, bude odumírat celý orgán. Podniková aplikace vystupuje na scénu jako potřebný impuls, díky kterému se orgán opět odrazí ode dna.

Proč? Aplikace se zaměří na orgán pro vás důležitý, ne na celé tělo. Jeden podnik má slabinu v zásobování, druhý by potřeboval zlepšit komunikaci mezi zaměstnanci, třetímu chybí jasně nastavené cíle. Řešení na míru upřednostní onu klíčovou složku, jejíž nesprávné fungování by vaši firmu mohlo nadobro zničit.

město v mlze
Neztraťte se v mlze informací...

Co si račte přát?

Vlastní aplikace - džin v láhvi do každého podniku

Šikovná podniková aplikace zvládne skloubit několik funkcí. Základem jsou informační systémy s lehce dostupnými a přehledně zpracovanými daty. Dále nesmí chybět intranet pro zlepšení firemní komunikace a v případě potřeby se  dodají i řešení pro interakci se zákazníky, ať už B2B nebo B2C.

Aplikace se ve své komlexnosti zvládne zaměřit na krizová místa, ale nezapomíná ani na ostatní segmenty firmy. Kouzlem vlastní aplikace je možnost dalšího rozšíření, či naopak zúžení funkcí dle potřeby jednotlivého podniku.

Data-based řešení pro spokojené majitele

Výroba firemní aplikace ze své podstaty potřebuje vnitřní data a informace. Zhotovení předchází obsáhlá datová analýza, pomocí které vyjdou na světlo interní postupy a jejich slabá místa. Aplikace bude vyrobena nikoliv na základě toho, co si myslíte, že chcete, ale co opravdu chcete. Data to řeknou za vás a jednotlivé funkce vám díky tomu vytrhnou trn z paty!

Data-based řešení pro spokojené majitele

4 rozdíly mezi aplikací šitou na míru a běžným řešením

Nepřizpůsobujete se

Aplikace se přizpůsobí firmě, nikoliv naopak.

Otevřenost budoucnosti

Vývojem prochází podnik neustále. Za 3 roky budete potřebovat jiné funkce, než jaké jsou pro vás důležité dnes. Tehdy nebudete muset shánět zcela novou aplikaci, postačí upravit stávající.

Bezpečnost

Jen jedna jediná aplikace. Hrozba úniku dat se u vlastních aplikací rovná nule.

Optimalizační eso v rukávu

Důležitá data najdete pomocí pár kliknutí. Zoptimalizujete vnitřní procesy a efektivnost je na světě!

Jak osobitá bude aplikace pro vaši firmu?

Proberme spolu, jaké možnosti vám aplikace na míru nabízí.