Autonapůl

Vemama - správa vozového parku

Pryč s problémy se správou většího množství vozů

Aplikace pro první český carsharing, která se stará o správu vozového parku a automatické plánování úkolů.

S narůstajícím počtem aut bylo třeba vyřešit stále přibývající administrativní zátěž s plánováním servisů, přezouvání, úklidů a kontrol aut.


Z tohoto důvodu vznikla aplikace Vemama. Nyní již není třeba řešit, kdy má jaké auto servis, kde proběhla jeho poslední kontrola nebo jestli má správné pneumatiky. Také se již nestává, že se na důležitou prohlídku zapomene.

Aplikace sama hlídá termíny a z rezervačního systému automaticky stahuje aktuální nájezdy kilometrů.


Pokud něco není v pořádku, vznikne automaticky nový úkol, který je přiřazen zodpovědnému pracovníkovi, případně brigádníkovi dle jeho vytížení.

Říkají o naší spolupráci...
Aplikace Vemama mi pomáhá bezstarostně a intuitivně pečovat o flotilu sdílených vozidel v carsharingu Autonapůl. Velmi se mi líbí upozornění na blížící se servis, možnost rozdělit si auta do různých podsložek, například podle měst, ale například i podle značek nebo oddělení uvnitř firmy — je to jen na vás, Vemamu lze jednoduše přizpůsobit. Na jednom místě mám přehled o ujetých kilometrech, typu aktuálních pneumatik, servisních intervalech, zkrátka o všech důležitých datech, která potřebuji pro dělání správných rozhodnutí každý den.
Matěj Kameník
Fleet Operator
S Pavlem již roky spolupracujeme na projektu Autonapůl. Má smysl pro detail a dotahování věcí a vždycky hledá efektivnější řešení. Nechybí mu iniciativa a samostatnost, a vždy mě překvapuje promyšleností svých kroků a změnami, které navrhuje.
Stanislav Kutáček
CEO
Klient:

Autonapůl, družstvo

První český carsharing

🔗 autonapul.cz

Aplikace:

Vemama

Správa vozového parku a plánování úkolů

Pancho.cz
Firemní aplikace dle vašeho přání.

Subscribe
Follow our newsletter to stay updated about us.

    © 2020 RadiantThemes. All Rights Reserved.